نتایج جستجو برای عبارت :

دنباله فیلم Bumblebee در دست ساخت است

طبق گزارش‌های جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که پارامونت ساخت دنباله فیلم Bumblebee را آغاز کرده است.
اواخر ماه آذر امسال بود که اکران جهانی فیلم Bumblebee (بامبل
بی) آغاز شد و توانست عملکرد خوبی را در گیشه داشته باشد. این فیلم تا به
امروز بیش از ۴۱۳ میلیون دلار شامل بیش از ۱۱۷.۳ میلیون دلار در آمریکای
شمالی و ۲۹۶.۴ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان فروخته است. همچنین
اولین قسمت فرعی فیلم Transformers (تبدیل
شوندگان) نیز توانسته نقدهای مثبتی را از منتق
دیشب تو آسمون شب یه ستاره کم نور زرد رنگ به شدت جلوه گری میکردیاد تابستون سال پیش افتادم که یه ستاره سرخ رنگ پرنور و درخشان میون همه ستاره ها خوش رقصی میکرد. ستاره سرخی که ستاره نبود.پ.ن ۱: گفت: من ستاره دنباله دار دیدم!!سعی کردم خیلی نرم بهش حالی کنم که یه شهاب سنگ ساده دیده نه یه ستاره دنباله دار استثنایی!دارم فکرمیکنم که اگرچه در جهل بود اما حس خوبی داشت اما الان اگرچه علم پیداکرده اما از اون حس خوب خبری نیستموضوع ستاره دنباله دار یا شهاب نیس
نام پرده نما: Bumblebee 2018
ژانر:Action / Adventure / Sci-Fi
کارگردان :
نویسنده :
بازیگران:
فیلم نامه :
تدوین:
آهنگساز:
فیلمبرداری :
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:
تاریخ انتشار :
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :
بودجه :
میزان فروش :
کیفیت های تصویری :
کیفیت های صوتی :
مدت زمان: 
رده سنی : بزرگسال
خلاصه داستان:

دانلود با کیفیت 720
دانلود با کیفیت 1080
براساس آخرین شایعه‌های منتشر شده، دنباله‌ی بازی موفق و محبوب The Legend of Zelda: Breath of Wild اواخر سال آینده‌ی میلادی یا سال ۲۰۲۱ و به صورت هم‌زمان با نسخه‌ی جدید و خانگی کنسول نینتندو سوییچ (این نسخه از کنسول حالت دستی نخواهد داشت) عرضه می‌شود
ادامه مطلب
ببین و بگو!
1
در سطر بالا چه می‌بینید؟ جواب:
ی دونه یک (یکی یک)
11
حالا در سطر بالا چی می‌بینید؟ جواب:
دو تا یک
21
حالا مجددا، در سطر بالا چی می‌بینید:
ی دونه دو، و ی دونه یک
1211
الگویی که جمله بعدی رو بدست می‌آوریم، ساده است؛ 
ببین و بگو
در عدد بالا،1211 چی می‌بینید، از سمت چپ که بخونیم:
ی دونه 1 (11)
ی دونه 2 (12)
دو تا 1  (21)
پس جمله بعدی دنباله می‌شود:
111221
و به همین ترتیب، بقیه جملات بدست می‌آید:
312211
13112221
1113213211
...
دنباله بالا چند ویژگی دارد که بعضی از آن‌ه
ابن بکیر گوید از حصرت صادق ع از گفتار خدای عزوجل پرسیدیم که فرمرماید و هرچه مصیبت بشما رسد بواسطه ان چیزی است که خودتان کرده اید حضرت دنباله ایه را خواند و فرمود و از بسیاری از گناهان بگدردسوره شورای آیه 30  گوید من عرض کردم مقصودم دنباله آیه نبود بلکه بفرمائید آنچه به علی علیه السلام و انانکه مانند او بودند از خاندانش رسید از همین باب بود یعنی آنها چه کرده بودند که آنهمه مصیبت و بلا بدانهارسید  و فرمود همانارسولخدا ص در هر روز بون اینکه گناه
وقتی داشتم به این فکر میکردم که چی میتونه صفحه ی این پست رو پر کنه چشمم به یه نوشته ی جامونده از دوران درس خوندنم افتاد ....
اگه قبلا میخواستم  یه توضیح کامل درباره ی نوع تفکرم بدم باید بگم که من فکر میکردم  طرز تفکرم همگراست یعنی هیچوقت  در نقض نظر  یا عقیده ای تلاش نکردم.... به زبان ساده تر دنباله رو بودم، اینجا دنباله رو بودن رو با تقلید کوکورانه و هیجانی اشتباه نگیرید ، دنباله رو بودنی مدنظرمه که بیشتر سعی بشه چیزی که دیگران تجربه کردنو باور
مستند«غریبه های دنباله دار»روایتی متفاومت از راهیان نور دانش آموزی در بهمن ماه ۱۳۹۷ قسمت اولدو روز با دو منزل:اولین منزل داراب تا پادگان شهید مسعودیاندومین منزل از پادگان تا شلمچه⏳زمان:۲۲دقیقهتدوین:حسین داربازتصویربردار:سجاد صبوری / سجاد ارجمنداز رسانه خادم الشهدا شهرستان داراب
از فتنه های آخر الزمان
امام علی علیه السلام در خطبه‏ اى که در آن به وقایع آخر الزمان اشاره می‏ کند فرمود:
یَعطِفُ الهَوى‏ عَلَى الهُدى‏ إذا عَطَفُوا الهُدى‏ عَلَى الهَوى‏، و یَعطِفُ الرَّأیَ عَلَى القُرآنِ إذا عَطَفُوا القُرآنَ عَلَى الرَّأیِ ؛
هوس را دنباله‌‏رو هـدایت می‏‌گرداند، هنگامی که [مردم،] هدایت را دنباله‏‌رو هوس کرده‏‌اند، و رأى (نظر) را پیـرو قـرآن می‏‌کند، آن گاه که قـرآن را پیـرو رأى خویش کردند.
نهج البلاغه، خطبه ۱۳
سلام دوستان
در پست های قبلی ، یاد گرفتیم که چطور یک دنباله ( رشته ) رو تایپ و تعریف کنیم ؛ همچنین ، با عملگرهای قیاسی و ریاضی آشنا شدیم و تونستیم با توابع شرطی if و else و همچنین تابع print ، برنامه های ساده ای بسازیم .
امروز میخوایم ، کمی بیشتر در مورد دنباله ها بحث کنیم ؛ و اینکه چطور اونهارو از کاربر بگیریم .
ادامه مطلب
 حواسمون باشه،راهپیمایی روز قدس امسال، مهمتر از هر سال دیگست، توی امتحان الهی، رد نشیم...
رهبرانقلاب: راه‌پیمایی #روز_قدس که دفاع از فلسطین به‌وسیله‌ی حضور مردمی است، همیشه مهم است. 
امسال این راه‌پیمایی مهم‌تر است
⛔️ به‌خاطر این کارهای خیانت‌باری که بعضی از دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام میدهند برای جا انداختن معامله‌ی قرن؛ 
✖️که البته جا نخواهد افتاد و هرگز تحقق هم پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضی
سلام دوستان
در پست های قبلی ، یاد گرفتیم که چطور یک دنباله ( رشته ) رو تایپ و تعریف کنیم ؛ همچنین ، با عملگرهای قیاسی و ریاضی آشنا شدیم و تونستیم با توابع شرطی if و else و همچنین تابع print ، برنامه های ساده ای بسازیم .
امروز میخوایم ، کمی بیشتر در مورد دنباله ها بحث کنیم ؛ و اینکه چطور اونهارو از کاربر بگیریم .
ادامه مطلب
سلام دوستان
ادامه مطلب
شاید مثل اون دنباله دار تنها یه بار اتفاق بیفته 
دیگه هرگز عقب نمی شینیم
اون این شهامتو به من داد تا بتونم به جلو حرکت کنم
.
.
.
_وایولت داری می بینیش؟ 
+بله قبلا ستاره ای رو اینقدر به خودم نزدیک ندیده بودم
_اون که ستاره نیست یه دنباله داره دیگه هیچ وقت نمی تونی اونو ببینی. این فرصت فقط یه بار توی زندگی هرکسی اتفاق میفته
+بله دارم می بینم شگفت آوره. این جدایی غم انگیز نبود. در سرزمین پری ها تا ابد جایی که سرزمین جاودانگی هاست بدن های ما دوباره احیا
“Stomp the Yard 2: Homecoming” دنباله “Stomp the Yard” سال 2007 است. این درام زنده توسط راب هاردی به فیلمبرداری شد. این فیلم پس از وقایع فیلم اول اتفاق می افتد ، همانطور که شخصیت اصلی دی جی ویلیامز با بازی کلمبوس کوتاه ، عضو انجمن برادری تاتا نو نو در دانشگاه Truth در آتلانتا …The post دیوید بانر – Stomp The Yard 2: Homecoming appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2yVbX5f
مشاهده مطلب در کانال
من زیاد اهل داستان دنباله دار نیستم. بیشتر طرفدار داستان کوتاه هستم. در مورد داستان های دنباله دار صاحب نظر نیستم ولی نظر و برداشت شخصی خودم رو میگم؛ داستان شما سبک روایت گونه داره و از باب روان بودن بد نیست هر چند یک مقداری باید روی توصیفات ظاهری یا تیپیک شخصیت ها و فضای وقوع داستان بیشتر کار بشه ولی در کل به نظر من باید یک مقدار از جزییات غیر لازم و غیر ضروری داستان تون کم کنید و به جاش توی هر قسمت از داستان یک جوری خواننده تون رو مجذوب و کن
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «راه‌پیمایی روز قدس که دفاع از فلسطین به‌وسیله‌ی حضور مردمی است، همیشه مهم است. امسال این راه‌پیمایی مهم‌تر است به‌خاطر این کارهای خیانت‌باری که بعضی از دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام میدهند برای جا انداختن معامله‌ی قرن؛ که البته جا نخواهد افتاد و هرگز تحقق هم پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیه هم شکست خواهند خورد.» ۱۳۹۸/۰۳/۰۸نوجوان خامنه‌ای در آستانه‌ی آخرین جمعه‌ی ماه مبا
سلام رفقا
توی این پست می‌خوام روش ساده‌ای برای بدست آوردن دنباله‌ی فیبوناچی با استفاده از دستورات متلب رو براتون توضیح بدم.
برای این کار پیش‌نیاز زبان برنامه‌نویسی متلب (پایه‌ی زبان C) و اندکی هم فلوچارت نویسی هست که البته اصلا نگران نباشید اگر این‌ ها رو بلد نیستید. چون زبانی بسیار ساده‌ست و به راحتی می‌تونید تحلیلش کنید
همونطور که می‌دونید دنباله‌ی فیبوناچی این شکلیه:
1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21 و...
اگر کمی بهش دقت کنید متوجه می‌شید که در مرحله
این پژوهش به دست رمیصا امامی   دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص ساخت هرکدام به جای خود 1  موضوع درس دوازدهم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
برای بارگیری و چاپ پژوهش و تماشای ویدئوی آن به دنباله نوشته سر بزنید .
ادامه مطلب
این پژوهش به دست باران فیضیان   دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص ساخت هرکدام به جای خود 1  موضوع درس دوازدهم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
آشنایی با فضا پیمای روزتا

همشهری آنلاین:
فضاپیمای روزتا (spacecraft Rosetta) نخستین فضا پیمایی است که توانست در سال ۲۰۱۴ به مدار یک ستاره دنباله دار برسد.

فضاپیمای روزتا که تقریبا به اندازه یک خودرو است، توسط آژانس فضایی اروپا
به فضا فرستاده شده است تا در منظومه شمسی، ستاره دنباله دار موسوم به ۶۷
پی/چوریوموف-گراسیمنکو (67P/Churymov-Gerasimenko) را تعقیب کند. این سفینه
از مرکز سازمان فضایی اروپا در آلمان ه
بیایید در مورد Terminator 2 - روز داوری (1991) کمی حرف برنیم!فیلمنامه ، کارگردانی و تهیه کنندگی بر عهده جیمز کامرون بود ، در زمان انتشارش ، این فیلم گرانترین اثر سینمایی بود که تاکنون ساخته شده است (102 میلیون دلار). اما آیا ارزشش را داشت؟ صددرصد!فیلمTerminator 2 داستان جان کانر ، ناجی آینده بشریت در جنگ آتی بین انسان و ماشین را روایت می کند. بار دیگر ، ماشین ها یک ربات فوق العاده پیشرفته ارسال کردند تا او را بکشند. اما انسان ها نیز ربات دیگری را برای محافظت از
این پژوهش به دست گلناز ژیانی   دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص ساخت آینه ها  موضوع درس هشتم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
1-دانشمندان دریافته‌اند، در گل آفتابگردان رشد دانه‌ها از مرکز به سمت بیرون بر اساس الگوی دنباله اعداد فیبوناچی صورت می‌گیرد. طبق تحقیقات انجام شده، نسبت قطر هر مارپیچ به مارپیچ بعدی 618/1 است. این الگو علاوه بر آفتابگردان در بسیاری از برگ‌ها، گلبرگ‌ها و دانه‌ها نیز دیده می‌شود. دانشمندان می‌گویند، علت تبعیت آفتابگردان و دیگر گیاهان از این الگو کارایی آن است. به عبارت دیگر، اگر اندازه زاویه هر دانه با دانه دیگر یک عدد گنگ یا ناگویا باشد د
م. ع داشت حرف می زد. زنده و پرشور در اینستاگرام. کاملا جدی با لبخندی که همیشه دارد.  
کامنت های روی تصویر مرا به می خنداند؟ می گریاند؟ احساسی ترکیب از این دو داشتم. او کاملا حرفه ای و جدی برای مخاطبانش حرف می زد مخاطبانش هم می نوشتند: چطور رفتی خارج؟ دندونات چقدر سفیدن! موهات رو چیکار می کنی! و ...
کامنت هایی از این دست که اصلا با موضوع سیاسی او قرابت نداشت. مخاطبانش این گونه آدم هایی هستند. آدم هایی که نیاز به افساری دارند که کسی باشد آنها را دنبال
"قهر دنباله دار"
زمانی که خسته بودم از این همه بی عدالتی موجود در جامعه
زمانی که خسته بودم از این همه محدودیت های دینی که خود قانونگذار دینی به آن عمل نمی کند
زمانی که خسته بودم از این همه لابی بازی و پارتی بازی در مصاحبه های آزمون دکتری نیمه متمرکز و آزمونهای استخدامی 
زمانی که خسته بودم از این همه به کسی و تنهایی خودم در جامعه
زمانی که خسته بودم از این همه بدبیاری های خودم
زمانی که خسته بودم از این همه بی توجهی پدرهای جامعه به منِ موگلی
زمانی
دریافت عکس با کیفیت اصلیحجم: 44.7 مگابایت
راه‌پیمایی روز قدس که دفاع از فلسطین است به وسیله‌ی حضور مردمی، همیشه
مهم است، امسال مهم‌تر است به خاطر این کارهای خیانت‌باری که بعضی از
دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام میدهند برای جا انداختن «معامله‌ی
قرن» که البتّه جا نخواهد افتاد و هرگز تحقّق هم پیدا نخواهد کرد؛ و
آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیّه هم شکست خواهند خورد. فرقشان با
گذشته‌ها این است که حالا صریحاً میگویند که میخو

چاپار : آموزش ساخت ایمیل در چاپار | ساخت ایمیل ایرانی chmail 
چاپار از محبوب ترین سرویس ایمیل ایرانی می باشد، ما در این پست به آموزش ساخت ایمیل در چاپار به همراه ویدیو پرداخته ایم.
و شما به راحتی قادر به ساخت ایمیل ایرانی چاپار chmail ( ساخت ایمیل چاپار ) خواهید بود.
ادامه مطلب

چاپار از محبوب ترین سرویس ایمیل ایرانی می باشد، ما در این پست به آموزش ساخت ایمیل در چاپار به همراه ویدیو پرداخته ایم.
و شما به راحتی قادر به ساخت ایمیل ایرانی چاپار chmail ( ساخت ایمیل چاپار ) خواهید بود.
ادامه مطلب

ادامه مطلب
ساخت سوله
سوله هم اکنون در کشور ما کاری بسیار توسعه یافته و در عین حال تخصصی است .
ساخت و ساز سوله هم اکنون به روش نوین صورت می گیرد و همه کسانی که قصد دارند کارخانه ، کارگاه یا انبار ، گاوداری ، مرغداری و.... احداث کنند همگی سازه های خود را با سوله می سازند .
ساخت سوله چند مرحله کلی و اساسی دارد :
1.مشاوره با سوله ساز و تعیین مساحت سوله ، نوع سوله  و....
2.خرید مصالح مورد نیاز جهت ساخت سوله مد نظر
3.نقشه کشی ، طراحی معماری و انجام محاسبات 
4.شروع ساخت در
طراحی سایت b2b
پباده سازی گونه های وبسایتپباده سازی گونه های وب سایت بوسیله تیم قابل انعطاف افزاری آلماتک انجام می‌گردد. برخی از مورد ها دربرگیرنده تیتر های تحت میباشد:
طراحی وب فردیطراحی سایت مذهبیطراحی وب مدرسه هاساخت وب سایت آتلیهطراحی وب پزشکانساخت وب سایت امکانات طبیساخت سایت املاکساخت وب سایت رستورانساخت وب سایت دانلودطراحی وب سایت هتلطراحی وب داینامیکساخت وب سایت تفریحیطراحی سایت تبلیغاتیساخت وب سایت رسپانسیوساخت سایت منحصر به

جمله n ام الگوهای کسری زیر را بیابید.

با دقت در کسرهای پیش رو می بینیم این کسرها گویی الگوی منظمی ندارند، اما صورت و مخرج آن ها به طور منظم با اعداد ثابتی جمع می شوند. پس الگوی جمله n ام صورت و مخرج را به طور جداگانه به دست می آوریم.
 مثلا صورت کسرها در هر جمله یک واحد افزایش داشته است. یعنی هر بار اعداد صورت کسر با عدد یک جمع شده است. پس اگر n را عدد صورت کسر در نظر بگیریم، ضریب آن یک خواهد بود که مساوی با n است. عدد قبل از ۱ در صورت نیز صفر است پس د
پاپیون‌های افتاده روی شونه‌هاش ، دلبرندگی تور روی موهاش..و خوشحالی‌ای که بعد از سال‌ها توی نگاهش حس میکردم درست تو لحظاتی که چشم در چشم میرقصیدیم...
اما امشب آنچه که از من مقبول افتاد اون لحظاتی بود که به اجبار اما راضی با کفش‌های پاشنه بلند و پیراهن ِبلند توی شهر چرخ میزدم و برگ‌های پاییزی دونه دونه به دنباله‌ی پیراهنم سنجاق میشدند. حالِ لحظه‌ خوش بود...
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه
مولایمان امام محمد باقرالعلوم به ابا ربیع فرمودند
ای ابا ربیع
ریاست را طلب مکن
دنباله رئیس هم مباش
به بهانه ما اهل بیت هم از مردم نخور که
خداوند بیچاره و فقیرت خواهد کرد
وسائل الشیعه
حضرت
آیت‌الله خامنه‌ای: «راه‌پیمایی روز قدس که دفاع از فلسطین به‌وسیله‌ی
حضور مردمی است، همیشه مهم است. امسال این راه‌پیمایی مهم‌تر است به‌خاطر
این کارهای خیانت‌باری که بعضی از دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام
میدهند برای جا انداختن معامله‌ی قرن؛ که البته جا نخواهد افتاد و هرگز
تحقق هم پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیه هم شکست
خواهند خورد.»
کابل شارژر که غلط خریدم رو اومدن در خونه تحویل گرفتن و بردن، دوسه متری که رد کردیم و نپیچیدیم با دویست سیصد متر دور زدن برگشتیم. ولی چطور میشه یه عمر رو برگشت؟
یه آجر اشتباهی وسط یک دیوار رو چطور میشه درآورد ؟
قاعده ی توبه ی مبدل السیئات بالحسناتی که دنباله ی اشتباه گذشته ی تو رو به حسنات مبدل کنه چیه!
دانلود کتاب آموزش ساخت کابینت mdf
دانلود فایل

www.aparat.com › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_انواع_کابینت...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF - در ...دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF در قالب فایل pdf و به زبان فارسی که با کیفیت بسیار عالی توسط وب سایت فایلار برای شما عزیزان تهیه شده.www.aparat.com › cwKCl › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_کابی...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت کابینت MDF - آپاراتدانلود رایگان کتاب آموز
پس از آزادی سربازان آمریکایی
فرمانده آمریکایی خطاب به سربازانش : رفتار ایرانی ها با شما چگونه بود؟!سرباز آمریکایی : بسیار خوب؛ حتی به ما ناهار و شام دادند! فرمانده: وای! ایرانی ها در غذایشان ماده ای می ریزند که شمارو دنباله رو عقایدشان می کند! 
سرباز: نه به امام هشتم اصلا اینطور نیست!

ساخت ویلا در شمال

در این مقاله از مستر دکور به معرفی مراحل ساخت ویلا در شمال، بررسی هزینه ساخت در سال 99، قیمت بر اساس متراژ و نحوه معماری نقشه ساخت می پردازیم. ساخت ویلا شمال دارای اصول، قواعد و قوانین خاص خود می باشد، ویلا باید طوری ساخته شود که اکثریت غریب به اتفاق مردم تمایل به خرید و یا اجاره آن داشته باشند لذا طراحی دکوراسیون ویلا در هنگام ساخت از اهمیت بالایی برخوردار است.  

بررسی مراحل ساخت ویلا در شمالمنبع: مستر دکور 
https://www.mrdecor.com/
ساخت سوله در شیراز
سوله ها امروزه نقش بسیار مهمی در ساخت و ساز دارند و همانطور که ممکن است بدانید ساخت و ساز های بسیار بزرگ و مدرن امروزه توسط سازه های مدرن صورت می گیرند .
ساخت سوله در سراسر نقاط کشور دارای ضوایط و شرایط خاصی هست که باید توسط یک شرکت سوله سازی خوب انجام شود .
اجرای محاسبات و نحوه ساخت سازه ها برای هر منطقه کشور با یکدیگر فرق دارد .
این محاسبات باید طبق دستورالعمل های خاص و همچنین تایید های نظام مهندسی صورت گیرد .
ساخت سوله در ش
آموزش ساخت زیورآلات یکی از مهم ترین فعالیت های بشر از ابتدا به امروز بوده است. آموزش ساخت زیورآلات از دیرباز با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، اشیای زیبا و فلزات مختلف رواج داشته و امروز به شکل مدرنی با ابزار خاص انجام می شود. یکی از مهم ترین موادی که در آموزش ساخت زیورآلات استفاده می شود، سیم ها و مفتول های مسی هستد که در همین مجموعه ی آموزش ساخت زیورآلات نیز پرکاربردترین ماده ی اولیه ی آموزش ساخت زیورآلات می باشند. از دیگر محصولاتی که در آمو
جوشکاری و آهنگری تهران

جوشکاری و آهنگری تهران : گروه شاخص دارای افراد متخصص ، متعهد و با تجربه می باشد. شما می توانید بهترین خدمات ساختمانی را با قیمت منصفانه و مواد اولیه درجه یک از ما بخواهید.

جوشکاری و آهنگری
ساخت و نصب انواع درب و پنجره فلزی، ساخت و نصب درب حیاط، ساخت و نصب درب آکاردئونی، ساخت و نصب چهارچوب، ساخت و نصب نرده و حفاظ استیل، ساخت و نصب حفاظ دور دیوار، ساخت و نصب حفاظ درب، ساخت و نصب حفاظ پنجره، ساخت و نصب حفاظ دور حیاط، س
لوگوی هر شرکت یا سایتی خود موسسه را معرفی میکند و بسیار مهم میباشد. چون میتواند شما را از رقیبانتان متماییز کند.
بنابرین باید در ساخت لوگو کارهای خلاقانه انجام داد. ساخت لوگو بسیار جداب است و میتوان از آن برای کسب درآمد استفاده کرد.
اگر شما هم میخواهید شروع به ساخت لوگو کنید، با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
پیش از انجام آرایش بایستی در آغاز پوست صورت را آماده کنید. در نتیجه بهتر است از ضدآفتاب رنگی یا معمولی استفاده نمایید. کرم پودر یا پنکیک های هلویی متوسط در اثر ترکیب با سفیدی زیرساخت پوستتان، رنگ صورتی ملایمی که تضاد زیادی با رنگ اصلی پوستتان ندارد را انتخاب نمایید. سفیدی بیش از حد پوست با چشمان  قهوه ای، سبب بی حال به نظر رسیدن چهره می گردد. در آغاز یک خط چشم نازک پشت چشمانتان کشیده و مژه های پلک بالای خود را با ریمل پر کنید. می توانید از مژه
دانلود سریال دل
سریال نمایش خانگی دل، به نقل از سایت دانلود سریال دل ، سریال ایرانی جدید به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی می باشد که چهره های سرشناس سینما در این سریال حضور دارند. سریال دل به نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان اثری پربازیگر است که در ژانر عاشقانه و دنباله مسیر فصل دوم سریال عاشقانه برای عرضه در شبکه نمایش خانگی در 28 قسمت تولید شده است، سریال دل به دلیل دارا بودن ژانر درام و عاشقانه یکی از سریال های پر بازدی
ما که اینجا بیخود حوصله مان سرریز میشود. چپ میرویم،راست میرویم حالمان عوض نمیشود. این زندگی با مردن هیچ توفیری ندارد. این روزها کتابهای چندجلدی، سریالهای دنباله دار، خانه تکانی های طولانی و هزار کار دیگر کرده ام اما فقط ده روز گذشته است. 
داستان کوتاهی نوشتم که خودم هم حس خوبی به آن ندارم. میفهمید که چه میگویم؟ مثل اینکه آدم از هرکاری که میکند متنفر باشد...
 اگه ادامه شون می دادم شابد یکی از ستاره های دنباله داری بودن که هر صد سال یک بار در اسمون ظاهر می شن 
چرا ستاره نشدن و در سیاه چاله ی فراموشی یم برای ابد نابود شدن چون من ترسیدم  تا تونستم تنبلی کردم حالا بعد از مدت ها نوشته هامو می خونم چیزی جز حسرت احساس نمی کنم چی می شد که اراده ی بیشتری داشتم مگه چه قدر سخته که نترسی 
می دونم سبک همینگوی رو ندارم  یا نبوغ کافکا رو  
این منم که که از اکثر مسابقه های داستان نویسی رد شده 
دقیقا اشتباهم همین جا
خب دوستان جوگیر نشید بازی مون دوبعدی خواهد بود 
+نسبت به عکس های مطلب چیزی که به مردم تحویل میدی بین زمین تا آسمون فرق داره 
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو باید انجام بدیم تا یه خروجی مناسب بگیرم
از انیمیشن ها در بازیمون استفاده میکنیم سیستم سکه . سیستم بنزین و غیره 
دوره در دو فصل پیکر بندی محیط و ماشین و ساخت سیستم انیمیشن و بردن و باختن و سکه و غیر

ساخت ارز دیجیتال(توکن) به صورت اختصاصی برای شما
اگر قصد ساخت و راه اندازی ارزدیجیتال و توکن را دارید ما این کار را از صفر تا صد برای شما انجام میدهیم.
✓ بدون نیاز به دانش کدنویسی 
✓ ساخت به صورت کاملا سفارشی و اختصاصی بنا به درخواست شما
✓ تحویل توکن ها در حساب شما
✓ بدون دخالت و دسترسی ما بعد از تحویل 
✓ نام،نماد و تعداد بنا به درخواست شما 
✓ کاملا استاندارد و کامل 
✓ با استفاده از استاندارد ERC20 و ساخت بر روی پلتفرم اتریوم 

برای کسب اطلا
۱. بچه که بودم چادر نماز مامان رو می‌پیچیدم دکلته طور دور خودم ، دنباله بلندش روی زمین و از سه پله هال که به طرز شگفت آوری در خیالم پلکانی بلند با صدها پله بود به سبکی باد خرامان، علیرغم کفش های پاشنه تق تقی، پایین میومدم. در حالی که همه حضار مبهوت دامن پیراهن من بودند که در نور سرسرا از زاویه ای نقره ای بود و با یک چرخش کوچیک بارقه های سبزش پدیدار میشد. نرمی ابریشم پارچه پیراهن خیالی لبخندی بی ادعا روی لبهام میآورد که زیبایی انکار ناپذیرم رو م
ساختن کاردستی گل با مقوا علاوه بر لذت بخش بودن و پر کردن اوقات فراغت می‌تواند هدیه‌ی مناسب و جذابی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.
 مقوا یکی از وسایلی است که با آن می‌توان انواع کاردستی از جمله گل را ساخت. با ساخت کاردستی گل با مقوا می‌توانید اتاق خود را تزیین کنید یا حتی در مناسبت‌های مختلف به عزیزانتان هدیه دهید. ساختن این نوع کاردستی بسیار آسان است. در ادامه ۳ روش مختلف ساخت کاردستی گل با مقوا را یاد خواهیم گرفت.

آموزش ساخت کاردستی گ

اگر قصد ساخت و راه اندازی ارزدیجیتال و توکن را دارید ما این کار را از صفر تا صد برای شما انجام میدهیم.
✓ کاملا استاندارد و کامل 

برای کسب اطلا
ساخت و نصب انواع درب آکاردئونی در تهرانپارس،حفاظ پنجره،نرده رو دیواری ساخت انواع دربهای آکاردئونی درطرحهای مختلف ساخت انواع درب آکاردئونی بارنگ کوره ای(الکترو استاتیک)باخمهای جدید و دستگیرهای فانتزی ساخت درب آکاردئونی با قفل مخفی (قفل توکار)برای امنیت بیشتر انواع درب آکاردئونی درسایزهای مختلف بارنگ کوره ای آماده نصب (((((((نصب فوری فوری)))))) نصب آکاردئونی روی دربهای ضدسرقت ساخت انواع حفاظ آپارتمان(بازشو نرده ای) ساخت حفاظ پنجره ساده وفرفو

ساخت و نصب انواع درب آکاردئونی در تهرانپارس،حفاظ پنجره،نرده رو دیواری ساخت انواع دربهای آکاردئونی درطرحهای مختلف ساخت انواع درب آکاردئونی بارنگ کوره ای(الکترو استاتیک)باخمهای جدید و دستگیرهای فانتزی ساخت درب آکاردئونی با قفل مخفی (قفل توکار)برای امنیت بیشتر انواع درب آکاردئونی درسایزهای مختلف بارنگ کوره ای آماده نصب (((((((نصب فوری فوری)))))) نصب آکاردئونی روی دربهای ضدسرقت ساخت انواع حفاظ آپارتمان(بازشو نرده ای) ساخت حفاظ پنجره ساده وفر
این پژوهش به دست هلیا رستگار  دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوصزندگی ما و آب   موضوع درس ششم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
✿ ☆ ★ ☆ ☆ ★ ☆ ✿ ★ ◕ ★ ✡ ✪ ✯ ✰ ✱ ✲
✴ ✵ ✶ ✻ ✼ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ❂ ☆ ❄ ❆ ❇
❈ ❊ ❋ ❖ ❃ ★ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♟ ♔ ♕ ♖
♗ ♘ ♙ ☩ ☨ ☦ ✙ ✚ ✛ ✜ ✝ ✞ ✠ ̿̿̿ ̿’ ̿’\̵͇̿̿\
з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ εϊз ஐ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ੳੴ
ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ /̵͇̿̿/’̿̿ ̿̿ ̿̿ *̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ |̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅| ░░▒▓███►
☒ ψ ✉ ✍ ✎ ✏ ✐ ✑ ✒ ⌨ ✌ $ ♛
◘ ♀ ☩ ░ ◕ ✿ ‿ ☯ ❤ ♛ ★ ♕ ♦ ۩ ♠ ☂ ☸ ✿ ★
ساخت اسم و نام زیبا
i۞ ஜ ۞ ♠ ☂ ✰ ♥ ♂ ♀ ♥
♣ُُ ❤ ♣
الان تو نیازمند ترین حالت ممکن به یک تیلر دردن (تو فیلم فایت کلاب) هستم،
که اسلحشو بگیره رو سرم و تهدیدم کنه : یا تا هفته دیگه میری دنباله آرزوهات یا میام یه گلوله تو اون مخ بی‌ارزشت خالی میکنم
#لعنت_به تنبلی
#لعنت_به_تلاش نکردن
#لعنت_به_بی‌نظمی_و_بی‌برنامه‌گی
#لعنت_به_بهونه‌ها
#لعنت_به خستگی
#به_سلامتیه_شکست‌هام
اگر به ساخت کاردستی علاقه مند هست، حتما دوست دارین ساخت قلب کاغذی سه بعدی بازشو و تو در تو را یاد بگیرید. البته میتوانید با خلاقیت خود این مدل را توسعه دهید و مدل قلب منحصر بفرد خود را بسازید.
ساخت قلب کاغذی برجسته و تو در تو :
وسایل مورد نیاز:
کاغذ رنگی
قیچی
چسب مایع
نمایش فیلم مراحل ساخت کاردستی

کمپانی برادران وارنر رسما ساخت قسمت چهارم این مجموعه را تایید کرد . به نقل از وبسایت خبری ورایتی، کمپانی برادران وارنر به طور رسمی ساخت قسمت چهارم مجموعه موفق و دیدنی «ماتریکس» (The Matrix 4) را تایید کرد. به نظر می‌رسد که کیانو ریوز در نقش نئو و کری ان ماس در نقش ترینیتی به این فیلم بازمی‌گردند و لانا واچوفسکی روی صندلی کارگردانی این پروژه می‌نشیند و فیلمنامه نیز به قلم این کارگردان نوشته خواهد شد. مدیر عامل برادران وارنر، توبی امریخ طی بیانیه
لابراتوار دندانسازی دکتر پورصالحی 02188014540 لابراتوار دندانسازی دکتر پورصالحی با 20 سال سابقه در زمینه ساخت انواع دست دندان و پروتزهای متکی بر ایمپلنت اماده ارائه خدمات به شهروندان و دندانپزشکان محترم می باشد.ساخت انواع دست دندان مصنوعی همراه با لثه نرم به صورت تخصصیتعمیر پروتزهای شکسته، اضافه کردم دندانپولیش دست دندان های قدیمیساخت انواع دندان های نشکن (پروتزهای انعطاف پذیر)طراحی و ساخت انواع کرم کبالتساخت بلیچینگ برای سفیدکردن دندان ه
سونی فیلم Bad Boys 4 را هم خواهد ساخت
با توجه به اینکه فیلم Bad Boys For Life «پسران بد برای همیشه» در حال تبدیل به دومین فیلم با بهترین افتتاحیه تاریخ در آخرهفته مارتین لوتر کینگ است، سونی قصد دارد دنباله آن را هم بسازد. کریس برمنر نویسنده فیلم قبلی برای نوشتن فیلمنامه Bad Boys 4 انتخاب شده است.
سریال The Witcher پربیننده‌ترین سریال جدید Netflix لقب گرفت
نتفلیکس طی نامه‌ای برای سهامداران خودش، اطلاعات جدیدی درباره بینندگان محصولاتش منتشر و سیستم جدیدش در تعریف
برای این که یکم با قانون های بازی سازی اشنا بشید نیاز دارید تا یک بازی بسازید ! این دوره در دو فصل به صورت کامل ارائه  شده است 
بعد از این دوره شما قادر به ساختن بازی های دو بعدی متنوعی خواهید بود
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو ب
استفاده از هر شبکه اجتماعی بدون برنامه مشخص منجر به هدر رفتن منابع و بازده کم سرمایه گذاری می شود.به این فکر کنید که چرا می خواهید دنبال کننده های اینستاگرام بیشتری داشته باشید. شاید شما بخواهید:     افزایش آگاهی از برند     افزایش فروش محصول     ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید.تمرکز داشتن بر روی این اهداف کسب و کار محور ، به حفظ حساب کاربری اینستاگرام شما کمک می کند. این به شما کمک می کند تا داستانی با نام تجاری قانع کننده را برای بازدی

تله فیلم چیست؟امروزه دیگر تمامی با تله‌فیلم آشنا می‌باشند و هر هفته یک سری مثال از آن در شبکه‌های گوناگون تلویزیون روی آنتن می رود . حقیقت این است که تاریخچه تله‌فیلم و ساخت آن را می‌توان با نیاز مخاطب و اما شبکه‌های تلویزیونی به تأمین فیلم و سرگرمی مربوط دانست .با توسعه شبکه‌های تلویزیونی و اما ارتقا جمعیت بویژه بعداز پایان مبارزه که جامعه به تایم ها فراغت بیشتری نیاز داشت , دیگر ساخت فیلم‌های سینمایی و ساخت سر
این فیلم که دنباله‌ی دو قسمت قبلی آن می‌باشد در خلاصه داستان آن آمده است ، مایک بنینگ یک مامور باتجربه و حرفه‌ای متهم به انجام کاری که نکرده است می‌شود. در این اوضاع او تصمیم می‌گیرد فرار کند تا بی‌گناهی خود را ثابت کرده و همچنین تهدید واقعی را پیدا کند و…
ادامه مطلب
خون دماغ به دلایلی همچون ضربه و یا دست کاری بینی و گاهی به دلیل وجود بیماری هایی بروز می کند. برای دانستن دلایل و راههای درمان طبیعی خون دماغ با ما همراه شوید.خون دماغ شدن می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد ، حداقل یک بار همه ی ما این بیماری را تجربه کرده ایم  ، زمانی که خون به آرامی از بینی خارج می شود ، که با شناخت علت آن باید درمان شود یکی از اصلی ترین دلایل خون دماغ شدن ضربه خودن بینی یا دستکاری داخل بینی و آسیب وارد شده شبکه عروق بینی مخصوص
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
به من گفتن متنی که برای یک مستند باید بگذاریم را من بنویسم. اولین بار که بهم گفتند پدر خودم را درآوردم که حتی یک کلمه متن هم غیرمستند نباشه. هر جمله از کتابیو و از مصاحبه ای. بد هم نشد. کم شد ، ولی بد نشد.
الآن که عمری از اون موقع میگذرد میبینم اتفاقا اون کارهایی که توی متن نظریات و دیدگاه خودم، مثل داستانی به متن اضافه شده بیشتر مورد توجه بوده. بیننده هدف اصلی رو راحت تر درک کرده. کارهای اولم شبیه مقاله های دانشگاهی میشد. دوست داشتنی هستند، ولی ب
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو باید انجام بدیم تا یه خروجی مناسب بگیرم
دوره در دو فصل پیکر بندی محیط و ماشین و ساخت سیستم انیمیشن و بردن و باختن و سکه و غیر
- میدونم 
آموزش ساخت منو بازیهای کارتی در یونیتی

این دوره یک راهنمای کامل در ساخت منو بازی های کارتی است.در ویدئوهای این دوره شما با نحوه ساخت قسمت های مختلف منو در بازی های کارتی و همچنین مکانیزم بازی های کارتی را خواهید آموخت.بنابراین,شما فرصتی پیدا میکنید تا بازی کارتی خودتون را بسازید یا از کدهای آن به عنوان پایه اصلی بازی خود استفاده کنید.

لینک
ساخت apple id با گوشی

دانلود اموزش

ساخت اپل آیدی با گوشی 2019 جدیدترین روش تست شده - سلام ...بر خلاف تصور بعضی از کاربران، ساخت اپل آیدی با گوشی کار سخت و پیچیده ای نیست و با یک آموزش ... در قدم بعد گزینه Create a New Apple ID را انتخاب نمایید.https://icpple.com/icpple.com › آموزش های اپلآموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 (Apple ID) به سه روش کامل | ...ساخت اپل آیدی رایگان با برنامه آیتونز اپل کامل ، ساخت اپل آیدی بدون آیتونز (به صورت آنلاین) با روش های کاملا جدید و ساخت اپل
اموزش ساخت ربات پیام رسان شخصی بدون هزینه
    با استفاده از این اموزش شما میتوانید ربات پیام رسان خود را بسازید. مزایا: 1- افراد ریپورت می توانند با شما در تماس باشند. 2- ربات کاملا شخصی می باشد 3- سورسی که در این اموزش به شما داده می شود کاملا دیباگ شده و سالم می باشد و قابلیت نشان دادن تعداد کاربران و... را دارد    لازم به ذکر است در این اموزش هیچ هزینه ای برای خرید سرور و دامنه پرداخت نمی کنید. روش کاملا جدید است و با روش های پخش شده در سطح اینترن
- میدونم 
ساخت ایران 2 چقدر موفق بود؟

پخش تیم «ساخت جمهوری اسلامی ایران 2» در شبکه نمایش خانگی به قسمت‌های پایانی‌اش نزدیک شده و به زودی به پایان میرسد . این شرکت که دنباله سریال غالب «ساخت ایران» محمدحسین لطیفی به حساب می آید , نسبت به خصوصی اولش از نمایش نامه ساده‌تری شامل است و بازیگران اصلی‌اش نیز پیشرفتی نکرده‌اند . به لحاظ می رسد مهم ترین اختلاف این موسسه با محرمانه پیشین , تغییر تحول کارگردان اثر بوده که سبب تغییر
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
تسا تامپسون بازیگر نقش والکیری در فیلم ثور: راگناروک گفت که احتمال هایی از ساخت قسمت 4 فیلم ثور را شنیده است و ممکن است اتفاق بیوفتد. و همچنین قرار است تایکا وایتیتی که در ساخت ثور: راگناروک حضور داشت در ثور 4 حضور داشته باشد.
ادامه مطلب
بیشتر بدانید
ابوالفضل ناطق دانشجو رشته کامپوتر شاخه طراحی صفحات وب و ساخت برنامه و بازی های سرگرم کننده و جالب . 
ساخت انواع تصاویر فتوشاپ 3D و... 
ساخت انواع انیمیشن و کارتون 
ساخت انواع کلیپ های شگفت انگیز و اکشن جذاب 
ساخت استیکر و ربات تلگرام 
خرید لایک _ فالوور _ کامنت 
خرید ویو (بازدید کننده) _ ممبر (اعضا)
و دیگر خدمات ...
تخصص دارم .

آدرس ایمیل :
nategh1381@gmail.com
تلگرام :
https://t.me/Aaa1381d 
قبل از تب و تاب و حرارت فیلم های جشنواره فجر راهی سینما شدیم.برای دیدن فیلم { جهان با من برقص} راستش وقتی دیدم کارگردان سروش صحت هست کمی دو دل شدم، آخه سریال هایی که برای تلویزیون ساخته را اصلا دوست ندارم به جز ساختمان پزشکانش را، اما اینجا رسما اعتراف می کنم که :
آقای سروش صحت واقعا توی ساخت این فیلم گل کاشتید،عالییییییییی بود.دیالوگ های پر از حرف برای شنیدن بودن،سکانس هایی که دنباله رو هم بودند، طنز و شیطنتی که توی تلخی ها هم به خنده وادارت
انواع فعل در زبان گیلکی و طریقهٔ ساخت آن:
(مثال‌ها به گویش سیاهکلرودی زده شده‌اند.)

۱. ماضی ساده: بنویشتمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + شناسه ماضی*

۲. ماضی نقلی: بنویشتهٰ‌مطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + تکیه + شناسه

۳. ماضی التزامی: بنویشته بۊمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + ه* + صرف مضارع فعل بؤؤن (=شدن)

۴. ماضی بعید: بنویشته بؤمطریقهٔ ساخت:  ب + بن‌ ماضی + صرف ماضی فعل بؤؤن (=بودن)

۵. ماضی نقلی بعید: بنویشته دأرمطریقهٔ ساخت: ب + بن ماضی + ه + صرف مضارع فعل د
برای این که یکم با قانون های بازی سازی اشنا بشید نیاز دارید تا یک بازی بسازید ! این دوره در دو فصل به صورت کامل ارائه  شده است 

- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو

- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو
​​​​​​
✓ کاملا استاندارد و کامل 

برای
​​​​​​
✓ کاملا استاندارد و کامل 

برای
آموزش ساخت سبد با وسایل دورریختنییک سطل یکبار مصرف و مقداری پارچه گدار به همراه لوازم ساده دیگر کنار بگذارید تا مراحل ساخت سبد تزیینی شیک برای لوازم آرایشی و وسایل آشپزخانه را آغاز کنیم.
روش ساخت سبد وسایل آشپزخانه و لوازم آرایشی با وسایل بازیافتی
 در این بخش با استفاده از ساده ترین وسایل قصد داریم ساخت سبد بازیافتی زیبایی را آموزش دهیم. این سبد تزیینی که با پارچه گلدار تکمیل می شود یکی از سبدهای پرکاربرد در اتاق خواب و آشپزخانه است.
اد
آیا می خواهید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید؟ ما می دانیم که ساخت فروشگاه اینترنتی  می تواند یک فکر وحشتناک باشد به خصوص وقتی که شما یک تکنسین نیستید. خوب ، شما تنها نیستید. پس از کمک به صدها کاربر برای شروع فروشگاه آنلاین خود ، تصمیم گرفتیم جامع ترین راهنما در مورد نحوه ساخت فروشگاه آنلاین خود را با وردپرس (گام به گام) تهیه کنیم.
نحوه ساخت یک فروشگاه آنلاین
ادامه مطلب
در دیدار اساتید: امسال راهپیمایی روز قدس مهمتر است بخاطر این کارهای خیانت باری که بعضی از دنباله های آمریکا دارند در منطقه انجام میدهند برای جا انداختن معامله قرن؛ که البته جا نخواهد افتاد و هرگز تحقق هم پیدا نخواهد کرد و حتما در این قضیه هم شکست خواهند خورد. منتها فرقش با گذشته ها این است که حالا صریحا میگویند میخواهیم مسئله فلسطین را از مسائل مطرح دنیا حذف کنیم؛ البته چنین کاری را نخواهند توانست و ناکام خواهند ماند.
دانشجویان عزیز
با سلام
دوستانی که هنوز پست الکترونیکی نساخته اند یا قصد ساخت جی میل دارند می توانند از طریق آموزش تصویری ساخت جی میل، برای خود پست الکترونیکی بسازند.لطفا لینک زیر را دنبال کنید.
آموزش تصویری ساخت جی میل
همچنین می توانید فیلم ساخت جی میل را نیز از طریق لینک زیر مشاهده کنید :
فیلم ساخت جی میل
موفق باشید
طراحی و ساخت انواع تابلو LED ثابت 
مخصوص پشت شیشه سکوریت و ویترین فروشگاه ها
با قیمت استثنایی و کیفیت عالی
فروش به دو صورت متری و یا دانه ای به انتخاب مشتری
به همراه پاور و سایر تجهیزات - آماده نصب و بدون نیاز به هزینه دیگر
جهت دریافت قیمت و محاسبه هزینه ساخت با ما تماس بگیرید

همانطور که میدانید زیورآلات از تنوع بالایی برخوردار می باشد و امکان ساخت آنها از انواع فلزات و مواد دیگر وجود دارد. یکی از متریال هایی که امروز به وفور در ساخت زیورآلات استفاده می شود چوب است  که اکثرا در ساخت زیورآلات دست ساز و اسپرتی نظیر دستبند مردانه و یا گردنبند زنانه مورد استفاده قرار می گیرد. چوب های استفاده شده در ساخت زیورآلات باید دارای ویژگی هایی همانند سبک بودن و مقاومت در رطوبت و پوسیدگی را باید داشته باشد فلذا هر چوبی منا
اموزش ساخت سیستم Grid دو بعدی در یونیتی
سیستم Grid در یونیتی یک سیستم کارآمد است که میتوان از آن برای کارهای زیادی استفاده کرد. Grid یک فضای تقسیم بندی شده است که دارای طول و عرض و تعداد مساوی خانه است. که در یونیتی و تمام نرم افزار های طراحی مانند بلندر، فتوشاپ، ایلیستریتور و ... قابل مشاهده استاز فواید این سیستم که در این دوره بررسی میشوند:ساخت یک HeatMapساخت یک TileMap برای راحتی در چینش مراحل یک بازی دو بعدیساخت یک سیستم Pathfiding (مسیریاب)و آخرین موردی که
همانطور که در مقالات گذشته نیز گفته شد تابلوی تبلیغاتی می تواند یک تبلیغ دائم برای ما باشد.
یکی از مهم ترین مواردی که باید برای ساخت تابلو رعایت شود، طراحی تابلو است. 
طراح حرفه ای باید با اصول استفاده از رنگ ها ، انواع فونت ها و استفاده صحیح از آنها آشنا باشد تا بتواند تابلویی خلاق و جذاب را طراحی نماید.
تابلوسازی نامور از طراحی تا ساخت تابلو همراه شما خواهد بود.
طراح، طرح اولیه تابلو را بعد از تایید کارفرما تحویل واحد ساخت می کند تا ساخت و ن
اخبار روز دنیا
سقوط هواپیمای اوکراینی
از این بخش میتوانید فیلم سقوط را دریافت کنید
http://yekupload.ir/05de2d75defabe13/e1d1135c084a2c02a359ee32f294a83e18755261-144p__38389.mp4
در نوشتار محمدرضا بختیاری، فارغ التحصیل رشته مهندسی ساخت و تولید و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی و شاهد عینی سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران آمده است:
از فرض و انگاره غلط نمی‌توان نتیجه درست دریافت کرد. پس از وقوع حادثه دلخراش سقوط یک فروند هواپیمای بویینگ ۷۳۷ متعلق به کشور اوکراین گمانه زنی‌ها پیر

متن اهنگ
مثه جیمز کامرون راویه رویاهات
این روزا باید رپمو مخفی نگه دارم تا به بعد چهارم و پنجم برسم
ماشین زمان هی آمیگو
آهنگا رادیکالی سبک مافیایی
نمیدونم رو زمینم یا رو هوام
واقعیت میسازم با رویاهام
مریخ یا رو ماه بگن کجام
دنبال غول نرم غول میاد دنبالم
تو آسمون مثه ستاره دنباله داره دنبالم
یروز دست رو چراغ مالیدم غول بیرون اومد
بهم گفت اراده کنی مثه ابریشم میدوزمت
به تک تک آرزوات میرسونمتخیلی دوست داری این دنیارو تعقیر بدیپس از
دانلود فیلم ماجرای نیمروز ۲ رد خون
ماجرای نیمروز 2، دنباله فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان، تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی و نویسندگی حسین تراب نژاد و ابراهیم امینی محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و با نامزدی در ۱۲ رشته این جشنواره، توانست ۳ سیمرغ بلورین بدست آورد.
دانلود فیلم ماجرای نیمروز ۲ رد خون
ماجرای نیمروز 2، دنباله فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان، تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی و نویسندگی حسین تراب نژاد و ابراهیم امینی محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و با نامزدی در ۱۲ رشته این جشنواره، توانست ۳ سیمرغ بلورین بدست آورد.
ایده‌های منحصر‌به‌فرد ساخت عروسک با قلاب‌بافی.
عروسک‌سازی، یکی از شغل‌های لذت‌بخش خانگی است. کاری سرگرم‌کننده با سرمایه کم و سود بالا.
ساخت عروسک با ابزارهای مختلفی انجام می‌شود. از جوراب و نمد گرفته تا کاموا و چوب و پلاستیک. فرقی نمی‌کند مواد سازنده عروسک چی باشد. چیزی که مهم است، خلاقیت در ساخت عروسک است.
یکی از ایده‌های خلاقانه عروسک‌سازی، ساخت عروسک با قلاب‌بافی می‌باشد. بله درست شنیدید:
ادامه مطلب
ایده‌های منحصر‌به‌فرد ساخت عروسک با قلاب‌بافی.
عروسک‌سازی، یکی از شغل‌های لذت‌بخش خانگی است. کاری سرگرم‌کننده با سرمایه کم و سود بالا.
ساخت عروسک با ابزارهای مختلفی انجام می‌شود. از جوراب و نمد گرفته تا کاموا و چوب و پلاستیک. فرقی نمی‌کند مواد سازنده عروسک چی باشد. چیزی که مهم است، خلاقیت در ساخت عروسک است.
یکی از ایده‌های خلاقانه عروسک‌سازی، ساخت عروسک با قلاب‌بافی می‌باشد. بله درست شنیدید:
ادامه مطلب
انواع فعل در زبان گیلکی (گویش سیاهکلرودی) و طریقهٔ ساخت آن:

۱. ماضی ساده: بنویشتمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + شناسه ماضی*

۲. ماضی نقلی: بنویشتهٰ‌مطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + تکیه + شناسه

۳. ماضی التزامی: بنویشته بۊمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + ه* + صرف مضارع فعل بؤؤن (=شدن)

۴. ماضی بعید: بنویشته بؤمطریقهٔ ساخت:  ب + بن‌ ماضی + صرف ماضی فعل بؤؤن (=بودن)

۵. ماضی نقلی بعید: بنویشته دأرمطریقهٔ ساخت: ب + بن ماضی + ه + صرف مضارع فعل دأشتن

۶. ماضی ابعد: بنویش
رییس یک کارخانه بزرگ، معاون خود را احضار کرده، به او می گوید: روز دوشنبه، حدود ساعت هفت عصر، ستاره دنباله دار هالی دیده خواهد شد. نظر به این که چنین پدیده ای هر هفتاد و هشت سال یک بار تکرار می شود، به همه کارگران ابلاغ کنید که قبل از ساعت هفت، با به سر داشتن کلاه ایمنی، در حیاط کارخانه حضور یابند تا توضیحات لازم داده شود. در صورت بارندگی، مشاهده هالی با چشم عریان (غیر مسلح) ممکن نیست و به همین خاطر کارگران را به سالن نهارخوری هدایت کنید تا از ط
شرکت های برتر ساخت اپلیکیشن
در مقالات قبلی به توضیح مزایای طراحی اپلیکیشن در محیط Native و مقایسه آن با اپلیکیشن های آنلاین و بدون کدنویسی پرداختیم. در این مقالات مشخص شد که برای ساخت حرفه ای و توسعه اپلیکیشن در محیطی پایدار و تضمین موفقیت آن در طولانی مدت، به شرکت های برتر ساخت اپلیکیشن نیاز خواهیم داشت. شرکت هایی که با داشتن اصول و پلتفرم های مناسب، بازار هدف را به درستی جستجو کرده و با مهارت و علم کافی به توسعه اهداف کسب و کارها بپردازند.

ا
فیلم‌ها و انیمیشن‌های دنباله‌دار (sequence) این روزها به شدت در صنعت هالیوود رواج پیدا کرده، از سری فیلم‌های مارول بگیر تا جان ویک ۳ و داستان اسباب بازی‌های ۴ که گل سرسبد باکس آفیس زمان خودشون بودن. اما دیروز آخرین تریلر یکی از همینانیمیشن‌های دنباله‌دار منتشر شد؛ پرندگان خشمگین ۲ همه‌ی ما این اسم رو از بازی محبوب پرندگان خشمگین میشناسیم که جزء اولین بازی‌های گوشی‌های هوشمند بود. بازی که به رقم ۴ میلیون دانلود در فروشگاه‌ها دست پیدا
* ساخت ویلای پیش ساخته ساندویچ پانلی
* ساخت مدرسه پیش ساخته ساندویچ پانلی
* ساخت ساختمان های اداری پیش ساخته
* ساخت مسجد و نمازخانه پیش ساخته
* ساخت بیمارستان صحرایی پیش ساخته
* ساخت دفتر مدیریت و تجهیز کارگاه پیش ساخته
* ساخت کمپ زائر و کمپ اتباع بیگانه به صورت پیش ساخته
* ساخت ساختمان اداری واحد های صنعتی به صورت پیش ساخته
* ساخت درمانگاه و مرکز درمانی به صورت پیش ساخته
* ساخت سرویس بهداشتی پیش ساخته
* ساخت حمام پیش ساخته
* ساخت یک یا چند واحد جد
ENG  POOL  GROUP
MOHANDES  ESTAKHR  GROUP 
گروه مهندس استخرمشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های : استخر شنا : خصوصی و عمومی آبنما ، جکوزی ، مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی اتاق ماساژ  ، تونل مه  ، حمام سنتی  سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمکدر ایران و کشورهای همجوار 
با ما تماس بگیریدتلفکس :     02143850311  -  02128421355  خط ویژه :   02176704066
وبسایت ENGPOOL.IRENGINEERPOOL.IRMOHANDESESTAKHR.IRNAQIBSAZEH.IRNAQIBPOOL.IRMOHANDESPOOL.IR
ایمیل     ENGPOOL.IR@

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها